NEDEN AVUKAT YARDIMI ALMALIYIM ?

Hukuki problemlerle karşılaşmadan gerekli önlemleri alabilmeniz, işlerinizin hukuki boyutlarını güvende ve nizami bir şekilde yürütebilmeniz, hukuki problemlerinizi en doğru ve etkin bir şekilde çözebilmeniz ancak doğru hukuki desteği almanızla mümkündür. Uzmanından aldığınız doğru hukuki destek size zaman ve ekonomik değer katacağı gibi muhtemel zaman ve ekonomik değer kayıplarını önlemenize yardımcı olur.

HANGİ KONULARDA, HANGİ AVUKATA DANIŞMALIYIM?

Hukuki problemlerinizin çözümü, dava ve icra dosyalarınızın takibi, hukuki sorularınıza cevap bulmak için muhakkak uzman bir avukata danışmalısınız. Bununla birlikte henüz hukuki sorunlar çıkmadan uzman avukatlara danışarak işlerinizi yürütmeniz çok daha büyük önem arz etmektedir, doğru ve yerinde hamleler, müdahaleler ve yaklaşımlar sizi olası büyük zaman ve ekonomik değer kayıplarından koruyacaktır.

AVUKAT ÜCRETLERİ NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

Avukatlık ve hukuki destek ücretlerimiz İstanbul Barosu’nun belirlemiş olduğu Avukat – Vekileden Arasındaki En Az Ücret Tarifesi’nde belirlenen ücretlerden az olmamak üzere verilecek hizmetin niteliğine göre belirlenmektedir.